#42 - O žene, ktorá odpustila znásilnenie
01:46:19

#42 - O žene, ktorá odpustila znásilnenie

05.04.2020

Dnešná epizóda je skutočne výnimočná. Pozvanie prijala moja klientka Evka, ktorá ma oslovila s netradičnou spoluprácou. Stačilo pár týždňov, hovorov a úprimnosti a z Evky sa stala naozaj superžena. Myšlienky a slová, ktoré vložila do dnešnej epizódy, zamrazia po tele každého z nás. Sila, vyrovnanosť a prúd lásky, ktorý z nej srší, je inšpiráciou pre každú z nás. Ďakujem Evke, že mi pred rokom prejavila dôveru, a že sa rozhodla pre SEBA a svoj život.

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.