#67 - Antikoncepcia od A po Z. | Ako skutočne riešiť problémový cyklus, než braním HAK?
45:19

#67 - Antikoncepcia od A po Z. | Ako skutočne riešiť problémový cyklus, než braním HAK?

13.07.2020

Sólo epizóda po 2 mesiacoch na tému, ktorú by som chcela konečne uceliť a uzavrieť. 70% žien odpovedalo na mojom profile instagramu, že užíva/užívalo hormonálnu antikoncepciu kvôli ochrane, preto je časť tejto epizódy venovaná alternatívnym formám ochrany. O podrobnejšom popise alternatívnej ochrany sa dozvieš v predošlých epizódach s hosťami (STM, pesar, Ladycomp/Daysy). Zvyšných 30% žien užíva/užívalo hormonálnu antikoncepciu kvôli nejakému problému a brali ju ako "liek". Žiaľ, HAK nie je liekom na nič. Je stvorená iba na to, aby ste neotehotneli, čo aj tak nefunguje na 100%. Preto je druhá polovica epizódy venovaná tejto téme, ako riešiť problematický cyklus inak, než HAK.

Program Hormonálny reštart: https://bagniari.com/domov/psc-hormonalny-restart/

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.