#89 - Vplyv psychiky na menštruačný cyklus ženy | Veronika Lančaričová
01:06:16

#89 - Vplyv psychiky na menštruačný cyklus ženy | Veronika Lančaričová

04.12.2020

Už po druhýkrát vám prinášam rozhovor s Bohoženou, Veronikou Lančaričovou, ktorá vám dnes prezradí, ako psychika môže vplývať na náš menštraučný cyklus. Veronika je autorkou knihy Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století, projektu Bohožena a vedie aj rituály ženstva. Práve o týchto rituáloch si dnes povieme viac, pretože začínajú v našom živote chýbať. To môže mať tiež vplyv na náš vzťah k ženstvu a samotnej menštruácii.

O Veronike môžeš zistiť viac na www.bohozena.cz alebo na IG: @bohozena

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.