#101 - Byť adoptovaný neznamená byť z inej planéty. | Adéla Nejedlá
01:16:51

#101 - Byť adoptovaný neznamená byť z inej planéty. | Adéla Nejedlá

12.02.2021

Prečo na našej predispozícii k ochoreniam záleží, ale u adoptovaných detí sa zdravotná karta uzatvára mávnutím ruky bez ďalších otázok? Kedy sa stalo "automatickým", že adoptované dieťa by si tiež malo adoptovať svoje deti? Majú adoptované deti právo sa sťažovať?

Mojim dnešný hosťom je Adéla Nejedlá, ktorá o téme vlastnej adopcie hovorí otvorene. Adéla vzbudila vo mne veľa myšlienok a zanechala ešte viac otázok. A to nehovorím, že mi príde absurdné, ako sa k adoptovaným chováme, aj keď nevedomky.

V tomto rozhovore sme otvorili aj ďalšiu podstatnú tému, a to ženský princíp, o ktorom Adéla krásne hovorí, a ako ho v sebe prehĺbila. Verím, že tento rozhovor otvorí novú tabu tému, ktorá sa môže týkať aj priamo teba, či niekoho v tvojom okolí, kto nepochádza z inej planéty, ale je z rovnakého miesta ako my. Tiež bude jedinečným pohľadom na ženský princíp v sebe z úplnej inej životnej situácie ženy.

Uži si rozhovor s Adél, a ak ti leží niečo na srdci, nezabudni sa jej ozvať na IG alebo e-mail.

IG: @nejedladel | email: adela.n@marketagajdosova.com

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.