#80 - "Byť sebecký nemusí byť negatívne." I Jana Dell Plotnárková
01:15:29

#80 - "Byť sebecký nemusí byť negatívne." I Jana Dell Plotnárková

09.11.2020

Druhý rozhovor maratónu je s GAPS terapeutkou Janou Dell Plotnárkovou, ktorá sa s nami podelila o v skutku zaujímavý a inšpiratívny osobný príbeh. V epizóde sa dozvieš, aké osobnosti zo sveta (skutočného) zdravia stretla, a kam ju tieto osoby posunuli. Prezradí nám, ako sa o seba stará, aby ju práca naplňovala, a aký preklad knihy pre nás ženy pripravila.

 

www.janadellplotnarkova.cz

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.