#96 - "Existuje niekoľko foriem stresu, ktoré sa môžu nabaliť do efektu snehovej gule". I MUDr. Sandra Plybon
55:57

#96 - "Existuje niekoľko foriem stresu, ktoré sa môžu nabaliť do efektu snehovej gule". I MUDr. Sandra Plybon

21.12.2020

Dnešným hosťom je lekárka Sandra Plybon, ktorá pôsobí a žije aktuálne v Koloráde. Sandra praktikuje okrem klasickej konvenčnej medicíny aj funkčnú medicínu, ktorá jej osobne veľmi pomohla i v jej diagnóze. V tejto epizóde si povieme viac o strese, pretože stres je niečo, čo škodí, ale veľmi ťažko sa ho zbavujeme. Ako to teda v praxi uchopiť? To vám prezradí dnešný rozhovor so Sandrou.

Sandru môžeze sledovať na iG:@dr.sandrus alebo jej webe:https://www.drsandrus.com/

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.