#34 - Mojej super žene | nefitness tip k sviatkom
10:58

#34 - Mojej super žene | nefitness tip k sviatkom

20.12.2019

Je tu ďalšia epizóda série #mojejsuperžene a dnes si povieme niečo málo k veľkému sviatku roka. Či ho sláviš a či nie, toto obdobie v nás spôsobuje nemalý stres. Nie je to jedlom, pokazeným fitness režimom, či nákupmi, ale tým časom medzitým. Ak sa ti epizóda páči, nezabudni ju zdieľať ďalej. :-) 

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.