#18 - 12 + 1 tip na time-managment | Návod, ako ťa tvoja cesta bude baviť.
33:14

#18 - 12 + 1 tip na time-managment | Návod, ako ťa tvoja cesta bude baviť.

21.10.2019

Toto je 18ta epizóda podcastu Bagniari radio a povieme si v nej o organizácii času a mojich tipoch, ktoré používam a fungujú mi už nejaký ten čas. Tipov a rád je plný internet, ale toto sú moje overené. Pokiaľ máš nejaké ďalšie, nezabudni ich so mnou zdieľať, nech sa o ne vzájomne podelíme s ďalšími! Pokiaľ sa ti táto epizóda páčila, daj mi to vedieť a som zvedavá, ktorý bod z 12tich ti najviac zarezonoval! 

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.