#8 - Ja = ASSET | Kto/Čo je asset? | 12 tipov ako urobiť zo seba "asset".
53:12

#8 - Ja = ASSET | Kto/Čo je asset? | 12 tipov ako urobiť zo seba "asset".

27.08.2019

Je tu 8. epizóda podcast Bagniari radio! Podcast Bagniari radio už dosiahlo 7 000 stiahnutí a ja vám ďakujem za vašu priazeň! Dnes je tu nová epizóda a to s témou ASSET. Toto slovíčko vám neskutočne rezonovalo v minolom podcaste a tak som sa ponorila do tejto témy viac. A tak vznikla ďalšia epizóda venovaná osobnému rozvoju! Dajte mi vedieť, či sa vám táto epizóda páčila a nezabudnite ju zdieľať. 

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.