#103 - Hormonálna nerovnováha očami žien. | 7 signálov, ktoré ignorujeme.
34:31

#103 - Hormonálna nerovnováha očami žien. | 7 signálov, ktoré ignorujeme.

05.03.2021

V tejto epizóde si povieme viac k téme hormonálna nerovnováha, ktorá je asi najčastejším spojením, ktoré ženy s problematickým cyklom spomínajú. Skutočne ju majú? Existuje niečo také? Čo sa s nami vtedy deje? V epizóde sa dozvieš (10:30) 7 signálov, ktoré ti tvoje telo posiela a dosť pravdepodobne ich nepočúvaš. (15:50) 10 praktických tipov starostlivosti o seba a 8 najčastejších dôvodov, prečo ženy odsunú svoje zdravie i stav menštruačného cyklu bokom. Dozvieš sa praktické rady, ako sa cítiť lepšie, a ako pochopiť, čo sa s tebou deje.

Všetky webináre, ktoré som spomenula v podcaste, nájdeš na tomto odkaze

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.