#17 - Odpovede na svoje otázky nájdeš v pozorovaní seba. | Tipy na zapisovanie si info o sebe. | Písanie diáru nemusí byť nuda.
44:40

#17 - Odpovede na svoje otázky nájdeš v pozorovaní seba. | Tipy na zapisovanie si info o sebe. | Písanie diáru nemusí byť nuda.

14.10.2019

Toto je 17. epizóda podcastu Bagniari radio a dnes si povieme všetko potrebné o tom, prečo si zapisovať údaje o sebe, sledovať sa, získavať tak o sebe dáta a čo s nimi ďalej? Ak patríš medzi osoby, ktoré vždy skončia po pár dňoch a odložia zápisník, tak si túto epizódu vypučuj. Mne zapisovanie si informácií dalo to najcennejšie poznanie o sebe. Ak sa ti epizóda páčila, zazdieľaj ju na svojich stories a daj mi vedieť, čo sa ti na nej páčilo.

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.