103 - Recenzia na minipočítače Lady-comp a Daysy
46:29

103 - Recenzia na minipočítače Lady-comp a Daysy

26.02.2021
Dnes sa s tebou podelím o osobnú skúsenosť s používaním zariadení Lady-comp a Daysy. Verím, že ti recenzia pomôže v prípadnom výbere minipočítača.Povieme si aj ako vzniklo toto zariadenie, kto za tým stojí, aký vývoj Lady-comp prešla a mnoho ďalšie. Zvoľ si prípadne konkrétny čas podcastu: 3:00 Úvod, vznik zariadenia a evolúcia zariadení 10:00 Ako zariadenia pracujú/vyhodnocujú tvoje data 14:00 Ako Lady-comp prispieva k zvýšeniu šance otehotnenia 17:00 Stojí tá cena za to? 20:00 Aký je rozdiel medzi Lady-comp a Daysy? 25:00 Cena  - pomer - výkon 31:00 Zhrnutie faktov o zariadeniach 33:00 Porovnanie mojich dát a moja osobná skúsenosť 43:00 Daysy alebo Ladycomp? Ďalšie užitočné informácie k recenzii nájdeš aj v epizóde "O minipočítačoch pre určenie plodnosti s Ing.Reginou Bergerovou" (23.6.2020), v Igtv a príspevkoch na instagrame. A samozrejme na oficiálnych stránkach naturcomp.cz, lady-comp.com, daysy.cz, daysy.com. Zľava 5% na všetky zariadenia na naturcomp.cz použí kód "2021KATY05".

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.