#112 - Skôr než príde menopauza
34:39

#112 - Skôr než príde menopauza

14.05.2021

Žena počas svojho života zažíva rôzne etapy života. Byť reprodukčne aktívna nie je celoživotná rola. Dá sa povedať, že žena v dnešnej dobe, strávi rovnaký (možno dlhší) čas v reprodukčnom veku ako v menopauze. Preto myslím, že by o tejto téme bolo vhodné hovoriť viac, pretože namiesto toho, aby sa táto vzácna etapa života v prírode ocenila, ženy desí. Dochádza k častému pocitu straty svojej identity ako ženy.

Kým sa žena dostane do menopauzy, prechádza druhou pubertou. Tú nazývame pimenopauza, ktorej sa v tejto epizóde primárne venujem. Zájdeme do dôležitých podrobností.

Webinár venovaný perimenopauze nájdeš tu.

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.