#2 - ZDRAVÁ ŽENA | Kto je pre mňa zdravá žena? | Ako som sa stala zdravou ženou ja? 12 bodov zdravia ženy
59:34

#2 - ZDRAVÁ ŽENA | Kto je pre mňa zdravá žena? | Ako som sa stala zdravou ženou ja? 12 bodov zdravia ženy

30.07.2019

Epizóda 2 na vaše prianie! Dnešná 2. epizóda podcastu Bagniari radio odkryje 12 aspektov zdravia ženy, ktoré pokladám za kľúčové. Som zvedavá na vaše reakcie a teším sa na vás pri ďalšej epizóde. Ďakujem, že mi zanecháte komentár, recenziu alebo môj podcast zazdieľate. Nezabudnite si pri podcaste dať poctivý #krokying!

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.