#19 - Úzkosť, stres, tlak na seba, únava. | Ako sa do úzkosti nedostať?
01:10:57

#19 - Úzkosť, stres, tlak na seba, únava. | Ako sa do úzkosti nedostať?

28.10.2019

19tá epizóda podcastu Bagniari radio je zameraná na tému úzkosť. Už si zažila pocit nadmerného stresu, pocitu chladného potu, tlaku v bruchu, neustálej únavy a tréning si si už dlho neužila? Toto som zažívala posledné mesiace v intenzívnejšej forme, ako som bola zvyknutá. Vytvorila som si sama na seba ešte väčší tlak, než mi tvorila škola a klasická práca. Ako to že mám úsmev na tvári? Dnes ti poviem o tejto mojej skúsenosti viac a dúfam, že ti prinesiem infomácie, ktoré ti môžu pomôcť z nej von. Ak sa ti epizóda páčila, nezabudni ju zdieľať alebo mi nechaj odkaz na iTunes recenziách. :-)

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.