Background ČT24: Generace - 1. díl, host Jaroslav Spurný
01:04:20

Background ČT24: Generace - 1. díl, host Jaroslav Spurný

22.09.2021
Tři generace. Tři klíčové etapy české novinařiny. S těmi, kteří jsou a byli u toho. Speciální podcastová série pořadu Newsroom Background ČT24: Generace. „Hospoda byl takový dnešní internet. Předávání a získávání informací se dělo právě tam. Jedné jsme říkali dolní redakce,“ vzpomíná na 90. léta novinář a první host podcastu Jaroslav Spurný. https://www.youtube.com/watch?v=NJMIQwFvR5g

Podcast Background ČT24 je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.