Background ČT24: Generace – 11. díl, Milan Tesař
01:21:38

Background ČT24: Generace – 11. díl, Milan Tesař

30.11.2021
“Heleďte, když už nechcete ty brejle, nedáme si aspoň gina?” zeptal se v jednom díle České sody Václava Klause. Sám se na ní také podílel, stejně jako na legendárním komiksu Zelený Raoul. Většinu profesní dráhy strávil v časopise Reflex, tam byl snad nejdéle z celé redakce. Milan Tesař a jeho generace.

Podcast Background ČT24 je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.