Background ČT24: Generace – 6.díl, Ivan Brezina
51:39

Background ČT24: Generace – 6.díl, Ivan Brezina

27.10.2021
Tři generace. Tři klíčové etapy české novinařiny. S těmi, kteří jsou a byli u toho. Speciální podcastová série pořadu Newsroom Background ČT24: Generace. Během reportáže sjížděl Vltavu v tangách nebo psal o tom, jaké to je mít pleš. Reportér s mnohdy jasným názorem, ostrý glosátor. "Novináři jsou vždycky tak trochu aktivisté, ale měli by to otevřeně přiznat," říká v dalším dílu podcastu Background ČT24 novinář Ivan Brezina.

Podcast Background ČT24 je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.