Krádež Mony Lisy | ZARÁMOVANÉ #2
04:05
Podcast: ArtStory

Krádež Mony Lisy | ZARÁMOVANÉ #2

15.04.2021

Obraz Mony Lisy nebol vždy slávny. Za jeho medzinárodné uznanie vďačíme parížskym novinárom a aj 60 detektívom, ktorí sa pustili do investigatívy záhadnej krádeže tohoto obrazu. Podozrivý bol dokonca aj Pablo Picasso či básnik Guillaume Apollinaire. A kto to nakoniec zapríčinil zmiznutie dámy s tajomným pohľadom? To zistíte v novej epizóde Artstory ZARÁMOVANÉ.

Podcast ArtStory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Webster
Kategórie: Kultúra, História
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.