Mačky v Ermitáži | Zarámované #2
03:08
Podcast: ArtStory

Mačky v Ermitáži | Zarámované #2

01.07.2021
Veľké svetové múzeá potrebujú mnoho rôznorodých zamestnancov. Či už ide o kustódov, kurátorov, recepčných, asistentov predaja, No jedno svetové múzeum má vo svojej správe jednu skupinu, ktorá vyžaduje špeciálnu pozornosť. Vypočujte si epizódu z mini dielov ZARÁMOVANÉ, ktorú pre Vás pripravila vaša kurátorka do ucha Michaela Šimonová. Sledujte nás aj na našom FB, kde zdieľame novinky a zaujímavosti zo sveta umenia: https://www.facebook.com/ArtStoryPodcast

Podcast ArtStory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Webster
Kategórie: Kultúra, História
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.