Legenda Lady Godivy | ZARÁMOVANÉ #1
04:17
Podcast: ArtStory

Legenda Lady Godivy | ZARÁMOVANÉ #1

15.04.2021

Pravdepodobne ste počuli názov GODIVA, aj keď to bolo doteraz len kvôli čokoládkam. ZARÁMOVANÉ vám za krátku chvíľu predstavíme niektoré detaily z jej života. Naozaj jazdila na koni nahá na protest proti vysokým daniam? Alebo je to len výmysel malieb z 19. storočia.

Podcast ArtStory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Webster
Kategórie: Kultúra, História
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.