Na okraji - ep.20: Guilty pleasure
01:22:14
Podcast: Artforum

Na okraji - ep.20: Guilty pleasure

28.02.2021

Guilty pleasure, previnilá rozkoš. Prečo by sme sa pri konzumácii niektorých kultúrnych statkov mali cítiť previnilo? Okrem tejto témy sme sa nedokázali vyhnúť ani aktuálnemu dianiu okolo nás a na záver nechýbajú odporúčania filmov a kníh, ktorých konzumovanie by neoznačil za menejcenné ani ten najprísnejší snob. 

Rozprávali sa Juraj Malíček, Denis Mačor a Juraj Kováčik.

 

Přemysl Krejčík: Malej NY

Playlist ku knihe

Joseph Conrad: Srdce temnoty

The Watch, seriál

Laurent Binet: Civilizace

Luigi Pirandello: Humor

For All Mankind, seriál

Reiner Stach: To že je Kafka?

Gianfranco Calligarich: Poslední léto ve městě

 Jana Beňová: Flanérova košeľa

Werner Herzog: O chůzi v ledu

Podcast Artforum je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.