#18 | JE TO NAOZAJ TAK? ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL - MÝTUS VERZUS FAKT | ANGLIČÁK PODCAST
01:07:32

#18 | JE TO NAOZAJ TAK? ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL - MÝTUS VERZUS FAKT | ANGLIČÁK PODCAST

03.07.2021

„… svalová hmota a tukové tkanivo sú dve rozdielne tkanivá a v tele ich máme obe v určitom podiele. A tak ako na prežitie potrebujeme svaly, tak potrebujeme aj určité množstvo tukového tkaniva. Toto potrebné množstvo je však oveľa menšie ako pri svalovej hmote.“ Vypočujte si pokec Dafka s Alex o mýtoch v cvičení a zdravom životnom štýle. 💚💛 

POĎ S NAMI NA ANGLIČÁK KEMP 2021 👌🏻😉 Viac informácií sa dozvieš tu: https://www.anglicak.sk/anglicak-kemp/

INSTAGRAM: www.instagram.com/ofranglicak

FACEBOOK: www.facebook.com/ofranglicak

WEB: www.anglicak.sk

SHOP ANGLIČÁK: https://shop.anglicak.sk/

Podcast ANGLIČÁK PODCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.