#15 | TRAUMA A PAMÄŤ - NAŠA MINULOSŤ, KTORÁ V NÁS ŽIJE, AJ KEĎ NEMUSÍ | ANGLIČÁK PODCAST
02:44:34

#15 | TRAUMA A PAMÄŤ - NAŠA MINULOSŤ, KTORÁ V NÁS ŽIJE, AJ KEĎ NEMUSÍ | ANGLIČÁK PODCAST

12.06.2021

„… trauma je zablokovaná energia stresu v našom tele, ktorá bola mobilizovaná na našu záchranu a následne nemala možnosť sa z nášho nervového systému vybiť von. Ľudské telo je však koncipované tak, že dokáže šok z traumy nielen prežiť, ale aj následne dožiť a dostať sa tak naspäť do zdravej rovnováhy.“ Vypočujte si pokec Miška s Ivet o tom, prečo a ako sa traumy ukladajú do našej pamäti, ako je možné s nimi pracovať a prečo sa ich netreba báť. 💚💛

POĎ S NAMI NA ANGLIČÁK KEMP 2021 👌🏻😉 Viac informácií sa dozvieš tu: https://www.anglicak.sk/anglicak-kemp/

INSTAGRAM: www.instagram.com/ofranglicak

FACEBOOK: www.facebook.com/ofranglicak

WEB: www.anglicak.sk

SHOP ANGLIČÁK: https://shop.anglicak.sk/

Podcast ANGLIČÁK PODCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.