Labutia pieseň Drew Breesa (Postrehy z divízneho kola)
58:20

Labutia pieseň Drew Breesa (Postrehy z divízneho kola)

18.01.2021

Najskôr si prejdeme sobotné zápasy (01:19), potom nedeľné (09:47). Pár vetami sa dostanem k novým trénerom (25:50), k trejdu Deshauna Watsona (30:28) a na záver veľký pohľad na historickú výhru Bills od fanúšika Slávka (38:55)

Podcast Americký futbal s Vladom Kurekom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.