Darnold trade a AFC EAST + NFC SOUTH Free Agency
01:44:23

Darnold trade a AFC EAST + NFC SOUTH Free Agency

11.04.2021

Napeckovaný podcast. Najskôr prečo si myslím, že Darnoldov trade je W-W-W (02:45). Potom s Bohumilom z Takurčitee.sk o offseason JETS (08:21) a zvyšku AFC EAST (37:16), potom s Ondrom Horákom z Nfl.cz o tom či posilnila alebo oslabila NFC SOUTH (58:01)

Podcast Americký futbal s Vladom Kurekom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.