Okolo AFC za 45 minút
54:16

Okolo AFC za 45 minút

17.08.2020

Nová sezóna NFL asi naozaj bude a tak ideme do tretej sezóny podcastu. Na úvod rýchlokurz toho, kto je v akej sile pred prvým zápasom. A ak chcete pár eurami podporiť tento podcast, môžete tu: SK89 0200 0000 0022 1460 5151 Ďakujem

Podcast Americký futbal s Vladom Kurekom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.