Mock Draft #1 a príchod JJ Watta očami Cards
01:18:41

Mock Draft #1 a príchod JJ Watta očami Cards

09.03.2021

Prvý tohtoročný mock draft je vonku. Najskôr prečo a ako som ho robil a potom už pozície od prvej po jedenástu (11:58), po dvadsiatu prvú (32:42) a posledná jedenástka (45:46). Na záver rozhovor s Mikom zo stránky Arizona Cardinals o Wattovi aj o očakávaniach do draftu a sezóny. (1:02:32) 

Podcast Americký futbal s Vladom Kurekom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.