Intro do Nfl Dynasty
01:01:51

Intro do Nfl Dynasty

02.06.2021

Diel venovaný výstostne NFL Fantasy a konkrétne formátu Dynasty. Porozprávame sa o tom, čo to je NFL Dynasty (4:40) a ako opraviť zlý tým (10:18). Prečo je reálny draft tak dôležitý pre fantasy a či je Barkley už starý (21:03). Ako zmenil draft hodnotu hráčov ako sú Chase, Harris alebo Bateman (29:34). Na záver príklady reálnych trejdov v dynasty lige (53:11)

Podcast Americký futbal s Vladom Kurekom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.