Vo štvorici draftníci (Ešte jeden mock)
02:18:42

Vo štvorici draftníci (Ešte jeden mock)

26.04.2021

Ešte jeden mock draft, ale úplne úplne posledný. Vo štvorici sme sa sa navzájom potešili, prekvapili aj šokovali. A hlavne sa statočne zabavili. Verím, že sa zabavíte aj vy. Draftovali okre mňa, Denis z Takurcitee.sk, Ondra a Ježur z Nfl.cz.

Podcast Americký futbal s Vladom Kurekom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.