Predpoveď na nedeľu: S fanúšikom Broncos
01:25:15

Predpoveď na nedeľu: S fanúšikom Broncos

06.09.2021

Dnešný podcast bude o tom, na čo všetko sa v novej sezóne teším (03:10), o kickoff zápase (16:40), prídu fanúšikovské predikcie na top kluby ligy (20:18) a najmä a hlavne prvá tohtosezónna predpoveď na nedeľu (29:04). S fanúšikom Broncos si prejdeme všetky nedeľné zápasy a pár krát sa veru nezhodneme.

Šťastný nový futbalový rok všetkým!

Podcast Americký futbal s Vladom Kurekom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.