Všetko o Giants a podpis Daka Prescotta
01:17:17

Všetko o Giants a podpis Daka Prescotta

15.03.2021

Po rýchlej rekapitulácii uplynulého týždňa (01:09) sa v trojici porozprávam o Giants. Ako sme videli uplynulú sezónu (04:09), čo čakáme od Free Agency a draftu (30:12) a čo prorokujeme do budúcna (58:00). Na záver pár postrehov od fanúšika Cowboys Jara k podpisu Daka Prescotta. Ako bonus, živé reakcie na koniec kariéry Drew Breesa a podpis Aarona Jonesa.

Podcast Americký futbal s Vladom Kurekom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.