DRAFT 2020: Čo hovoria fanúšikovia NFC EAST
41:17

DRAFT 2020: Čo hovoria fanúšikovia NFC EAST

05.05.2020

Ďalšie obhliadnutie za draftom je plné fanúšikovských pohľadov. Vypočujte si nielen môj pohľad, ale aj názory fanúšika Redskins (3:59), Giants (15:48), Cowboys (21:08) a Eagles (31:50). Kvalita zvuku je premenlivá, veľkosť nadšenia konštantne vysoká. 

Podcast Americký futbal s Vladom Kurekom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.