015: Prečo ľudia nakupujú (a prečo niekedy nie)
21:00

015: Prečo ľudia nakupujú (a prečo niekedy nie)

24.06.2019
Existujú 2 hlavné dôvody, prečo ľudia nakupujú. Pochopenie týchto 2 dôvodov dáva obchodníkovi jasný prehľad o tom, ako so zákazníkom komunikovať, aby sa uskutočnil predaj. Ignorovanie týchto dôvodov spôsobuje, že zákazník hovorí nie. Toto a ešte oveľa viac sa dozviete v ďalšej časti podcastu 24 hodín na úspech.

Podcast 24 Hodín na úspech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.