002: Základy marketingu - Bernard Koprna
35:21

002: Základy marketingu - Bernard Koprna

18.02.2019
V druhej časti si predstavíme Bernarda Koprnu, úspešného kouča, rečníka a investora a porozprávame sa o tom, čo je to marketing, prečo väčšina podnikateľov nevie efektívne propagovať seba, svoje služby a produkty, ako zostaviť výhernú marketingovú stratégiu, aké otázky sa musí podnikateľ spýtať ešte skôr ako začne svoj biznis propagovať a ešte oveľa viac.

Podcast 24 Hodín na úspech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.