023: Tímová spolupráca prináša výsledky
18:05

023: Tímová spolupráca prináša výsledky

19.12.2019
Záver roka 2019 sa blíži a Bernard a Jaroslav sa v tejto epizóde spoločne pozreli na to, vďaka čomu ich spolupráca prináša skvelé výsledky a ako môžete vy využiť tieto veci na zlepšenie vašej tímovej spolupráce. Od komunikácie, po rešpekt a počúvanie, nalaďte sa na skutočne nabitú epizódu plnú hodnotných informácií.

Podcast 24 Hodín na úspech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.