017: Chýba vám motivácia? (A kde ju nájsť)
18:14

017: Chýba vám motivácia? (A kde ju nájsť)

23.07.2019
Asi každý z nás sa občas nájde v situácií, kedy by potreboval viac motivácie. Kedy cítime, že ak by sme len mali viac motivácie, podali by sme lepší výkon. Aj keď to je určite pravda, spôsob, akým sa snažíme motivovať, je často neefektívny. V tejto epizóde sa Jaro a Bernard rozprávajú o tom, ako sa motivovať, skryté princípy za motiváciou a tiež aj prečo sú pri motivácií dôležité zábava, hodnoty a ľahkosť. Prajeme príjemné počúvanie.

Podcast 24 Hodín na úspech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.