010: Dôležitosť investovania do seba
18:10

010: Dôležitosť investovania do seba

30.04.2019
Jeden z najefektívnejších spôsobov, ako získať lepšie výsledky, je investovanie do seba. Osvojenie si novej zručnosti, naučenie sa nových vecí, získanie nových informácií, ktoré vedú k novým uvedomeniam. To všetko vedie k lepším a lepším výsledkom. Vypočujte si viac o tom, prečo je to dôležité, čo si to vyžaduje a ako o tom rozmýšľať.

Podcast 24 Hodín na úspech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.