016: 4 dôvody, prečo nemáte výsledky, po akých túžite
22:43

016: 4 dôvody, prečo nemáte výsledky, po akých túžite

07.07.2019
Chceli by ste mať vo vašej práci oveľa lepšie výsledky? Zdvojnásobiť, či dokonca strojnásobiť svoj výkon? V tejto epizóde sa Bernard a Jaro rozprávajú o 4 veciach, ktoré, ak začnete robiť, vám v tom zaručene pomôžu a ako ich čo najrýchlejšie aplikovať do vášho biznisu, aby ste lepšie výsledky zažívali čo najskôr. Počúvajte a zistite viac.

Podcast 24 Hodín na úspech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.