020: Budovanie osobnej značky
23:31

020: Budovanie osobnej značky

08.10.2019
Jedna z najdôležitejších vecí pre podnikateľov a predajcov je budovanie svojej osobnej značky. Vďaka vašej osobnej značke vás ľudia môžu spoznať, "zamilovať sa do vás" a nakoniec si vybrať práve vás, keď sa budú rozhodovať, koho oslovia. Je to tiež skvelý spôsob ako vyniknúť - vytŕčať z davu šedého priemeru a stať sa pre ľudí oveľa príťažlivejšou voľbou. Ako na to sa dozviete v ďalšej epizóde nášho podcastu. Viac informácií o našom novom seminári Princípy predaja sa dozviete tu: https://www.bernardkoprna.sk/principy-predaja/

Podcast 24 Hodín na úspech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.