025: Čo brzdí náš výkon
30:56

025: Čo brzdí náš výkon

26.01.2020
Ako to, že niektorí ľudia dosahujú skvelé výkony - a v čomkoľvek, zatiaľ čo iní ľudia sa trápia. Odkiaľ výkon prichádza a naopak, kam sa stráca. Toto a ešte oveľa viac váš čaká práve v tejto epizóde. Spoločne objavíme vzorec na výkon, čo nás najčastejšie brzdí a čo s tým spraviť, aby sa náš výkon začal prirodzene zvyšovať. Či už je to biznis, financie, fyzická oblasť alebo vzťahy, veci z tejto epizódy viete aplikovať do akejkoľvek oblasti vášho života. Prajeme príjemné počúvanie.

Podcast 24 Hodín na úspech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.