005: Kvalita vašich služieb: Ste hostel alebo Carlton?
34:46

005: Kvalita vašich služieb: Ste hostel alebo Carlton?

25.03.2019
Veľa podnikateľov zabúda na to, aké dôležité je poskytovať kvalitné služby a aké dôležité je neustále svoje služby vylepšovať. Jeden z najlepších spôsobov ako okamžite zlepšiť vaše výsledky a oddialiť sa od konkurencie je poskytovať služby, ktoré vaša konkurencia poskytnúť nedokáže. Takže čím budete vy? Obyčajným hostelom alebo Carltonom?

Podcast 24 Hodín na úspech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.