026: Táto epizóda zmení váš pohľad na život
19:01

026: Táto epizóda zmení váš pohľad na život

01.02.2020
Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo znamená úspech pre vás? Nie čo vám bolo povedané, že by to malo znamenať alebo čo vidíme na Instagrame alebo v TV, ale čo skutočne znamená úspech pre vás. V tejto epizóde Bernard a Jaro rozprávajú presne o tom. Aké dôležité je pre šťastný život objaviť svoju vlastnú definíciu úspechu. Dozviete sa tiež, prečo sa tento podcast volá 24 hodín na úspech - čo to vlastne znamená a okrem hodnotných informácií sa môžete tiež tešiť na zvýšenú kvalitu zvuku pre ešte lepší zážitok. Prajeme príjemné počúvanie.

Podcast 24 Hodín na úspech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.