034: Vyjednávanie podľa modelu FBI
52:20

034: Vyjednávanie podľa modelu FBI

22.06.2020
V tejto epizóde sa podrobne venujeme téme vyjednávania. Ako hosťa sme si pozvali Radima Paříka, ktorý je zakladateľom spoločnosti FASCINATING ACADEMY. Radim je odborníkom na vyjednávanie a vo svojej praxi využíva model vyjednávania podľa FBI. Táto téma sa týka každého z nás, pretože vyjednávanie je súčasťou nášho každodenného života. V tejto epizóde sa okrem iného dozviete: - že každý z nás vyjednáva v priemere 3 - 5x denne - aké sú 3 podmienky, aby ste mohli začať vyjednávať? - prečo argumenty nefungujú a čo používať miesto nich? - povieme si viac o 5 základných stratégiách vyjednávania Užite si vzdelávanie.

Podcast 24 Hodín na úspech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.