033: Miroslav Princ - Ako úspešne telefonovať
43:59

033: Miroslav Princ - Ako úspešne telefonovať

26.05.2020
Telefón je nástroj, ktorý používa takmer každý obchodník. Preto sme si do podcastu pozvali skutočného odborníka na telefonovanie, ktorým je Miroslav Princ. V dnešnom rozhovore sa spoločne pozrieme na to, ako telefonovať tak, aby sme zvýšili svoje šance na úspech a čomu presne sa vyhnúť. Okrem iného sa môžete tešiť na nasledovné témy: • Ako zmena očakávaní zo strany obchodníka ovplyvní priebeh telefonátu? • Prečo je nutné druhú stranu vtiahnuť do rozhovoru? • Aké je najtoxickejšie slovo, ktorému sa v úvodnom telefonáte oplatí vyhnúť? • Je práca s hlasom skutočne tak dôležitá, ako si myslíme? • Čo si môžeme odniesť z filmu Vlk z Wall Street? Užite si hodnotné podcastové informácie. Prajeme vám príjemné počúvanie.

Podcast 24 Hodín na úspech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.