008: Zvyšovanie produktivity cez rutiny a návyky
18:54

008: Zvyšovanie produktivity cez rutiny a návyky

12.04.2019
Hoci to nie je téma, ktorá znie sexy alebo dobrodružne, rutiny a návyky sú nevyhnutnou súčasťou života každého úspešného človeka. Od rannej rutiny po večernú...rutiny a návyky vám nielenže pomáhajú zvýšiť vašu produktivitu, ale tiež automatizujú váš deň, aby ste tak každý deň dosahovali úžasné výsledky. Počúvajte viac v podcaste.

Podcast 24 Hodín na úspech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.