028: Sergej Pavljuk - LinkedIn ako mocný predajný nástroj
54:27

028: Sergej Pavljuk - LinkedIn ako mocný predajný nástroj

29.02.2020
V najnovšom podcaste sme privítali Sergeja Pavljuka. Sergej je majiteľ spoločnosti OneStory a školí komunikáciu na sociálnych sieťach, predovšetkým na sociálnej sieti LinkedIn, kde má viac ako 13.000 followerov. V dnešnej epizóde sa okrem iného dozviete: • Prečo je LinkedIn vynikajúci nástroj pre rast biznisu? • Ako vďaka LinkedIn zvýšite počet predajov? • Aký obsah publikovať a ako správne komunikovať? • Akým chybám by ste sa mali určite vyhnúť? Užite si počúvanie a nezabudnite si nás pridať na svojom novom LinkedIn profile. Tešíme sa na vás. https://www.linkedin.com/in/sergejpavljuk/ https://www.linkedin.com/in/jarosedlak/

Podcast 24 Hodín na úspech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.